Чи можна ГБО з одного авто переставити на інше? Запитували – відповідаємо!

Зняти нову гуму або акумулятор при продажу авто – норма для “нашого брата”. Є ті, хто магнітоли з собою забирає або демонтує штатну акустику перед тим, як попрощатися зі своїм авто. Але як щодо ГБО? Чи можна його знімати перед продажем і чи є в цьому сенс? Відповідь ви знайдете в цій статті!

Почну з того, що логіка, в принципі, зрозуміла, хороше газобалонне обладнання коштує недешево і не дивно, що пересічний автомобіліст не хоче з ним розлучатися або віддавати його разом з машиною. Однак в деяких випадках таке рішення не має абсолютно ніякого сенсу.

Демонтувати ГБО з однієї машини для того, щоб переставити на іншу має сенс лише в тому випадку, якщо ви збираєтеся купувати аналогічний автомобіль, з таким же мотором і ЕБУ. В інших випадках демонтаж має масу недоліків.

По-перше, ви витратите чимало часу на те, щоб зняти ГБО з авто, це шматок роботи, та й до того ж після демонтажу залишаться сліди присутності газової установки.

По-друге, не всі, що ви демонтіруете зможете поставити на новий автомобіль. Якщо ви збираєтеся купувати іншу машину, будьте готові до того, що ЕБУ, форсунки і газові магістралі , швидше за все, не зможете поставити на новий автомобіль, так як характеристики моторів будуть відрізнятися і, що для одного “гуд”, для іншого – «не гуд”.

Що можна забрати?

Наостанок кілька слушних порад …

Якщо у вас є бажання заощадити на установці ГБО, купуйте машину, на якій вже встановлено таке обладнання і успішно експлуатується кілька років.

Якщо у вас немає бажання розлучатися з дорогим обладнанням, тут варіанти два – або не продавати машину, або зняти його, але в другому випадку воно, швидше за все, просто буде валятися у вас в гаражі.

Варіант третій – встановіть ціну на авто, яке збираєтеся продавати з урахуванням дорогого ГБО, щоб його не потрібно було демонтувати або шкодувати про те, що воно виїхало разом з машиною.

Зняти обладнання та встановити його на інший автомобіль може обійтися дорого, до того ж, як я говорив вище, швидше за все, більшу частину бу-шной апаратури ви не зможете поставити на свій новий автомобіль.

У мене все. Пишіть в коментах, що думаєте про це, можливо у вас є досвід подібної “трансплантації” обладнання з одного авто на інше, буде цікаво дізнатися вашу історію. Заздалегідь дякую!

Текст: gbo.org.ua

Пошир статтею в соціальній мережі! Допоможи іншим водіям
ГБО блог
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: