Filgaz (Філгаз)

& nbsp

Польська компанія Filgaz (Філгаз) досить молода, вона була заснована в 2003 році в Польщі. Але, це абсолютно не заважає їй займати лідируючі позиції на ринку комплектуючих для газобалонного обладнання.

Компанія спеціалізується на виробництві фільтрів (парової та рідкої фази), різних вкладишів, прокладок для клапанів, а також інших компонентів ГБО [19459009 ]. Досягненням компанії можна сміливо вважати революційне рішення – використовувати легкий і гнучкий пластик в парі з паперової прошарком, здатною витримати температуру близько 130 ° С. Фільтруючі елементи Filgaz здатні відфільтрувати забруднення розміром 2-3 мікрон. Таке рішення не пройшло повз увагу, і про “Філгаз” дізналися тисячі автовласників по всьому світу. Разом з популярністю зросли обсяги виробництва і загальний престиж компанії.

Компанія «Філгаз» позитивно зарекомендувала себе серед автомобілістів, які вибрали ГБО , а також сервісменов, які його обслуговують. Висока якість і нові рішення вигідно виділяють Filgaz на тлі конкурентів. Відгуки про Filgaz в своїй більшості позитивні, продукція коштує своїх грошей і поставляється в багато країн по всьому світу. Фільтри Filgaz вважаються одними з кращих в своєму сегменті, вони ефективно виконують своє завдання, за що цінуються автолюбителями і тими, хто займається обслуговуванням ГБО .

Пошир статтею в соціальній мережі! Допоможи іншим водіям
ГБО блог
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: