Trending News
Корисні статті

Газова магістраль: Заміна мідних газових трубок на пластикові своїми руками 

Вітаю на ГБОшнику . Сьогодні розповім про те, як замінити мідні трубки на пластикові на автомобілі з ГБО. Минулого разу ми обговорювали питання доцільності такої заміни, а також плюси та мінуси “міді та пластику”, кому цікаво читайте ось цю статтю. А сьогодні для тих, хто віддав перевагу пластику перед міддю, я розповім, як виконати заміну мідних трубок на пластикові в домашніх умовах. Для роботи вам знадобляться: шланги 6 або 8 мм (залежно від того, якого діаметру у вас мідні трубки зараз встановлені); кілька ключів (на “13-14”); гострий ніж; мильний розчин для заключної перевірки з’єднань; новий газовий фільтр редуктор.

Відкручуємо гайки кріплення та знімаємо трубки

Як замінити мідні трубки ГБО на пластикові – покрокова інструкція

Примітка: Роботи рекомендується проводити на відкритому повітрі або в приміщенні, що добре провітрюється.

 1. Насамперед, як завжди, необхідно перекрити вентилі подачі газу.
 2. Потім заводимо двигун і виробляємо залишки газу, які залишилися в магістралі.
 3. Відкручуємо гайки кріплення та демонтуємо газові трубки.Відкручуємо гайки кріплення та знімаємо трубкиМідні трубки від'єднані
 4. Дістаємо газовий фільтр і робимо його заміну. Про те, як замінити фільтр редуктора читаємо тут.На фото видно велику кількість бруду, яка була у фільтрі та під кришкою.

  Фільтр брудний, у якомусь незрозумілому шлакуУ посадковому місці теж купа бруду

 5. Обережно видаляємо всю цю гидоту, щоб вона не потрапила усередину редуктора, для цього можна використовувати пилосос.
 6. Встановлюємо новий фільтр та закручуємо кришку.
 7. Приступаємо до збирання нових фітингів. Складання нескладна, найголовніше — знати принцип і дотримуватися послідовності. Див. фото і спробуйте повторити.Збираємо фітингиФітінг готовий залишилося затиснути гайку
 8. Гайковим ключем все підтягуємо і приступаємо до збирання.Фітінг готовий
 9. Збираємо все у зворотній послідовності, відкриваємо два вентилі та перевіряємо герметичність з’єднань.
 10. Щоб перевірити шланги на щільність скористайтеся “дідівським” способом – мильний розчин. Цим розчином обмиваємо з’єднання і переконуємося, що ніде нічого не міхуриться і не труїть.

Кінцевий результат

Отак тепер виглядають газові магістралі.

Отак тепер виглядають газові магістралі.

На цьому процес заміни можна вважати завершеним, збираємо інструмент і радіємо виконаній роботі. Тепер вам не доведеться проводити заміну мідних трубок кожні 2 роки або переживати про те, щоб ненароком не переламати тендітні м’які мідні трубки.

Також буде корисним

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені *