Несправності ГБО: не переходить на газ! Причини і способи вирішення проблеми

ГБО 4 покоління влаштовано таким чином, що відразу після прогріву двигуна на рідному паливі, як правило це бензин, мотор перемикається на роботу на газі. Однак випадків, коли ГБО не переходить на газ, навіть після повного прогріву двигуна є чимало.

В цій статті, я розповім про найбільш ймовірні причини, за якими двигун не перемикається на газ.

Отже, мотор прогрітий, але ГБО не включається, розглянемо основні причини!

Почнемо з найпростішого – рівень газу в балоні . Якщо балон порожній або майже порожній, мотор не зможе працювати на газі через його нестачу, тому двигун буде працювати на бензині. Рішення проблеми – заправити балон і повторити спробу. Так, не забудьте перевірити запірний вентиль, можливо з якихось причин він банально перекритий.

Фільтр тонкого очищення . Якщо фільтр міняли давно або не змінювали зовсім, то серед ймовірних причин може бути і забитий фільтруючий елемент.

Рівень охолоджуючої рідини і повітряна пробка . Якщо рівень ОЖ недостатній, то перемикання на газ не відбудеться через недостатнього прогріву газового редуктор а. Тому перевірте рівень ОЖ і долийте її, якщо в цьому є необхідність.

Повітряна пробка – це ще одна неприємність, яка може вплинути на роботу редуктора і, власне, на саме перемиканні газ / бензин. Щоб вигнати пробку необхідно зняти патрубок подачі ОЖ на редуктор і перевірити чи немає в ньому повітря.

Датчик температури . Проблеми з датчиком можуть бути як механічні, так і електронного характеру. Датчик слід перевірити і при необхідності замінити на новий. Не зайвим буде перевірити харчування і проводу, який йде до цього датчику.

Проблеми з перемиканням ГБО можуть полягати і з електромагнітним клапаном. Вихід з ладу цього датчика явище не типове, проте все буває і якщо двигун на газ не перемикається, то не можна виключати жодної деталі. Перед тим, як відправляти клапан в утиль перевірте харчування і контакти.

Датчик тиску газу . Несправний датчик призведе до того, що ЕБУ буде отримувати неправильні дані про тиск у газовій магістралі. В результаті перемикання газ / бензин не відбудеться через те, що блок управління буде вважати, що газу немає, так як датчик тиску буде повідомляти невірні дані.

Актуально:

Перевірте запобіжники , які пов’язані з газобалонної установкою. Така дрібниця як перегоріли запобіжник, може привести до таких серйозних неприємностей.

Барахлить мультиклапан . Не часто, але все ж трапляється, що мультиклапан починає працювати некоректно в результаті, можуть виникнути проблеми з тиском, отже перемикання на газ не буде.

Якщо вам так і не вдалося з’ясувати чому ГБО не переходить на газ, необхідно перевірити газовий редуктор, можливо є проблема з мембранами. Не зайвим буде перевірити газові магістралі і форсунки, однак це тільки в крайніх випадках. В переважній більшості, проблеми пов’язані саме з вищезгаданими поломками, тому перед тим, як знімати редуктор, форсунки і т. Д., Перевірте найбільш ймовірні варіанти.

Буває, що знайти причину, по якій двигун не переходить на газ, не вдається самостійно, в такому випадку рекомендую відвідати якісний сервіс. Це буде нехай і дорожче, але набагато швидше, тим більше якщо ваші пошуки не увінчалися успіхом, то вам так чи інакше необхідно їхати до фахівців.

У мене все, якщо вам відомі інші причини даної проблеми, поділіться ними в коментарях. Дякую за увагу, до нових зустрічей на ГБОшніке !

Пошир статтею в соціальній мережі! Допоможи іншим водіям
ГБО блог
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: