Poletron (Полетрон)

Компанія Poletron (Польща) бере свій початок в 2003 році, проте навіть за такий короткий проміжок часу змогла завоювати довіру багатьох тисяч споживачів і зайняти своє місце в ніші газобалонного обладнання.

У 2003 році Полетрон презентувала першу модель мікропроцесорного контролера для роботи на зрідженому природному газі під кодовою назвою – Poletron 26/1.

Через п’ять років було представлено друге покоління цього винаходу – Poletron 26/2.

2015 рік ознаменувався для Poletron виходом на Російський ринок і презентацією нового покоління мікропроцесорного контролера – Poletron 26 / З. Це оновлення характерно тим, що воно адаптоване під особливості умов експлуатації в РФ. Мова про якість газу, температурних режимах і т. Д. Кінцевий продукт являє собою поєднання якості блоків управління ГБО, високий ступінь надійності і доступну ціну. Установка проста, інтуїтивна настройка і зручна подальша експлуатація.

Полетрон спеціалізується на виробництві великої кількості комплектуючих для ГБО 4 покоління . Це і блоки управління для 4-х, 6-ти і 8-ми циліндровим мотором і газові форсунки , і редуктори.

Газові ЕБУ виробляються за технологією іншої відомої компанії – BRC , яка перевірена часом і мільйонами вдячних клієнтів.

Газові форсунки від Poletron створені на базі форсунок VALTEK , тип 3,6. Характерна відмінність форсунок Полетрон від Valtek – конструктивні особливості. Це і матеріал, з якого виготовлений шток форсунок його конфігурація і доопрацювання. Наприклад, додатковий отвір в штоку для відводу газів і пилу, що робить форсунки більш стабільними і продуктивними. Форсунки вийшли вельми продуктивними і можуть похвалитися солідним строком служби за рахунок проведених конструктивним доопрацюванням.

Редуктори-випарники компанії Полетрон розроблені на базі редукторів BRC в надійності останніх навряд чи хто засумнівається. До речі, і тут Poletron внесла свої корективи в конструкцію. Так був суміщений редуктор і газовий клапан , що дозволило заощадити місце в підкапотному просторі і виключити можливість накопичення залишків рідкої фази газу на проміжку від газового клапана до редуктора.

Poletron – це широкий спектр якісної продукції, яка створена на перевірених бестселери від іменитих брендів. Виробник зарекомендував себе, як стрімко розвивається виробника і серйозного гравця на ринку ГБО , який здатний запропонувати високотехнологічну продукцію, відмінну якість, інноваційні рішення і прийнятну вартість.

Пошир статтею в соціальній мережі! Допоможи іншим водіям
ГБО блог
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: