Помилка ГБО: «Високий тиск газу». Основні причини несправності!

Перебої в роботі ГБО – явище неприємне. Кожен симптом доводиться перевіряти фактично двічі, так як газове обладнання – це друга окрема незалежна система, яка має окремі форсунки , паливні магістралі, ЕБУ і так далі. Це істотно ускладнює пошуки причини нестабільної роботи мотора, так як не знаєш точно хто винуватець перебоїв, ГБО або “рідне” обладнання.

Сьогодні хочу розповісти про помилку тиску або точніше сказати: “Тиск газу високе”. Поділюся з вами думками про те, з чим це може бути пов’язано і де шукати причину цієї помилки.

Причина перша – МАП-сенсор ( MAP Sensor – датчик абсолютного тиску газу). При несправності цього датчика можуть спостерігатися подібні речі. Вирішується все перевіркою датчика або паянням контактів. Через погану захисту плати, з часом га роз’їдає доріжки і датчик втрачає харчування. Буває, що проблема виникає через сигнального контакту, на якому є “+”. Якщо пайка або чистка ні до чого не привела, доведеться замінити MAP Sensor.

Причина друга газовий редуктор . З редуктором також бувають проблеми, які виливаються у вигляді різних помилок. Так, наприклад якщо редуктор не тримає робочий тиск, або вимагає установки ремкомплекта мембран сальників і гумок, у вас можуть виникати подібного роду проблеми. причому якщо помилка з’являється, коли ви скидаєте обертів, то можна з великою часткою ймовірності стверджувати, що це саме редуктор.

З редуктором може всяке трапитися, але найчастіше це: задубілі гумка на вході рідкої фази так званий “п’ятак”, розірвана або задубів мембрана. Все перераховане вирішується шляхом заміни, для цього досить купити ремкомплект для вашого редуктора і перебрати його. Про те як виконати ревізію редуктора я неодноразово писав, тому ви без праці можете подивитися, як правильно це робити.

А які причини появи помилки тиску газу відомі вам? Поділіться їм в коментарях, можливо саме ваш рада дозволить комусь вирішити цю проблему. Спасибі заздалегідь.

Якщо стаття сподобалася поділіться нею з друзями в соц. мережах використовуючи для цього спец. кнопки розташовані нижче!

Актуально:

Джерело: gbo.org.ua

Пошир статтею в соціальній мережі! Допоможи іншим водіям
ГБО блог
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: