Виробник фільтрів ГБО Certools (Сертулс)

virobnik-filtriv-gbo-certools-sertuls

Польський виробник газового обладнання для авто Certools Group, як і багато інших відомих авторитетних компаній-виробників ГБО, має доволі велику історію, яка сягає корінням 1989 року.

Саме 1989 року в місті Паб’яниці (Польща) було засновано нову, в ті часи ще нікому невідому компанію Certools Group. Основним видом діяльності компанії була розробка і виробництво найрізноманітніших видів систем фільтрації скрапленого, а також природного газу (LPG і CNG), зокрема й фільтрів високого тиску (керамічних фільтрів).

На відміну від аналогічних компаній, що спеціалізуються на виробництві комплектуючих для ГБО, був той факт, що в команді інженерів і фахівців “Сертулс” від самого початку складалися висококваліфіковані фахівці. Цей факт у майбутньому зіграв ключову роль у долі компанії і дав змогу Certools Group зайняти своє місце на ринку газобалонного обладнання. Компанія з Польщі успішно закріплюється на цьому ринку і асоціюється у споживачів і фахівців з якістю, яка доступна за прийнятною ціною. За свою багаторічну історію Certools успішно співпрацює з найбільшими виробниками ГБО, а також компаніями, що спеціалізуються на встановленні газового обладнання на авто. Це дало змогу врахувати деякі недоліки, підвищити якість продукції, напрацювати серйозну клієнтську базу, а також завоювати довіру багатьох споживачів з усього світу. Certools стала провідним виробником фільтрів, які успішно використовуються в системі ГБО на найрізноманітніших моделях авто. Інженери з багаторічним досвідом роботи, постійно працюють над помилками у власній лабораторії удосконалюючи наявні фільтрувальні елементи, і створюючи нові, ще більш сучасні комплектуючі для газобалонного обладнання. Це дозволяє ГБО, на яке встановлюється продукція Certools Group, працювати без перебоїв протягом багатьох років.

6-20230331151702

Відгуки про ГБО Certools завжди позитивні, оскільки продукція компанії розвивається випереджаючи час, при цьому має ідеальне співвідношення ціна-якість. Якість Certools підтверджує відповідність міжнародним стандартам якості, серед яких – ISO 9001:2009 і не тільки. Популярність продукції “Сертулс” підтверджується регулярними поставками в більш ніж 40 країн по всьому світу. Крім основного напряму (фільтрувальні елементи), компанія випускає електроклапани, проводку, патрони для фільтрів, різноманітні ремкомплекти, виносні заправні пристрої (ВЗП) та інші комплектуючі ГБО. Фільтрувальні елементи (фільтри) виробництва Certools Group успішно встановлюються на ГБО таких відомих фірм як: Lovato, Valtek і Landi Renzo.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: