Виробник газових балонів Tugra Makina (Тугра Макіна)

virobnik-gazovih-baloniv-tugra-makina-tugra-makina

Tugra Makina (Тугра Макіна) – турецький виробник газобалонного обладнання, який вийшов на світовий ринок ГБО в 1997 році. У той час Tugra Makina спеціалізувалася на виробництві листового металу, а також випуску виробів з нього. Однак, з появою попиту на газове обладнання компанія почала освоювати цей ринок..

Покупці ГБО Tugra Makina швидко оцінили якість газових систем і запчастин, після чого популярність компанії почала стрімко зростати. Зі збільшенням попиту був збільшений і обсяг виробництва. Крім Туреччини, газобалонне обладнання Tugra Makina стали поставляти в Європу, Америку, країни Азії, а також території країн СНД. Щорічно Тугра Макіна виробляє близько 750 000 балонів під ГБО на авто.

Газові установки Tugra Makina використовують тороїдальні, а також циліндричні балони для ГБО на автомобілі. Головною перевагою цього виробника є високоміцні балони під скраплений газ, які відповідають найжорсткішим вимогам норм безпеки в Європі. Саме тому, обираючи резервуари для зберігання газу цієї компанії, ви можете бути впевнені в їхній надійності та довговічності. Навіть дуже складні умови експлуатації не можуть вплинути на стан балона, а також на його ефективність і безпеку. Дотримуючись усіх правил безпеки експлуатації ГБО, у вас не виникне проблем з обладнанням від Tugra Makina.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: