Виробник газових форсунок Hana (Хана)

virobnik-gazovih-forsunok-hana

Корейська компанія Hana (Хана) була заснована в 1998 році в Південній Кореї, через деякий час вона була перейменована в Hana Engineering. Лише через рік після заснування, Хана починає експорту своєї продукції до країн ближнього зарубіжжя. Після отримання в 2003 році сертифіката відповідності міжнародному стандарту якості “ISO 9001”, Hana Engineering отримує гарантію якості на скраплений нафтовий газ (ЗНГ від англ. “SGI”) від всесвітньо відомої японської компанії Toyota. У 2007 році компанія Hana була схвалена австралійською GasAssocional (AGS), цього ж року отримала Європейський сертифікат відповідності – Е 110R-00 4686.

На сьогоднішній день, корейська компанія Хана займає одну з лідируючих позицій на ринку виробників бензинових, а також газових форсунок і насосів (бензин / газ). На нашому ринку цю компанію знають багато автомобілістів, а також сервіси, що займаються встановленням ГБО на авто. Hana Engineering вдало поєднує в собі три дуже важливі якості: стійкість до неякісного газу, безвідмовність, а також розумне співвідношення ціни та якості.

5-20230327224451

Згодом газові форсунки стали основним напрямком компанії, за останні 15 років Хана завоювала хорошу репутацію виробника, який випускає ефективне, і при цьому безпечне газобалонне обладнання. Якість гарантує суворий відділ контролю і спеціальне обладнання, яке тестує готову продукцію в умовах близьких до реальних.

Основні якості форсунок компанії HANA:

  • Пристойний ресурс роботи (близько 100 тис. км пробігу), невибагливий. км пробігу), невибагливість до якості палива;
  • Висока точність, відсутність необхідності проводити калібрування;
  • Широкий асортимент дає змогу точніше підібрати необхідний варіант форсунок під конкретну модель двигуна;
  • Низький рівень шуму під час роботи;
  • Стійкість до температурних перепадів та вібрації;
  • І найголовніше – доступна вартість;

.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: