Виробник ГБО AEB (АЕБ)

virobnik-gbo-aeb-aeb

Історія компанії

Компанія AEB (Італія) має велику історію, оскільки займається виробництвом ГБО понад 30 років. Виробництво газового обладнання було налагоджено ще в далекому 1984 році в місті Кавріаго, за ці роки АЕБ завоювала повагу Європи, а також накопичила великий досвід у сфері ГБО. AEB спеціалізується на виробництві унікальних електронних пристроїв для переобладнання автомобілів для роботи на газу. Багаторічний досвід і власні напрацювання АЕБ дали змогу домогтися зниження витрати пального за одночасного підвищення продуктивності, що вигідно не тільки з фінансового погляду, а й з погляду екології. Компанія AEB отримала визнання світових компаній, що спеціалізуються на стандартології та видачі сертифікатів якості, а саме: UNI EN ISO 9001 Vision 2000 та ISO TS 16949.

22-20230331192609

На сьогоднішній день AEB є технологічним новатором у галузі електроніки для альтернативних видів палива. В асортименті продукції АЕВ є варіатори випередження запалювання, популярні сьогодні, які італійська компанія стала виробляти першою. Також цій компанії належить винахід першого процесора для інжекторного ГБО, який перевернув весь ринок газової продукції “з ніг на голову”. Крім цього, АЕБ займається виробництвом перемикачів, емуляторів, датчиків, систем зворотного зв’язку, а також комплектів для послідовного впорскування і не тільки…

Головними козирями компанії AEB є – постійне вдосконалення, а також висока якість, що досягається шляхом впровадження високих технологій і суворого контролю на етапах виробництва продукції. Перед відправкою товару споживачеві, вся продукція тестується і ретельно перевіряється.

Основні переваги компанії АЕБ:

  • Постійне вдосконалення процесу виробництва;
  • Володіння інноваційними розробками, здатними конкурувати з іншими провідними виробниками ГБО;
  • Гарантія високої якості продукції;
  • Прийнятна ціна ГБО від AEB;
  • Широкий асортимент продукції під найрізноманітніші типи двигунів і газобалонних систем.

Рекомендуємо подивитися відео про те, як працює компанія AEB:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: