Виробник ГБО Atiker (Атікер)

virobnik-gbo-atiker-atiker

Історія компанії

Компанію Atiker (Атікер) було засновано Мехметом Алі Атікером 1970 року в м. Конья (Туреччина). Головним продуктом, виробленим на заводі Атікер на той час, були металеві труби, які використовувалися в спорудженні водяних свердловин, а також на бурових установках. Згодом ситуація кардинально змінилася, і замість труб Atiker став виробляти газобалонне обладнання в широкому асортименті. Ринок диктував свої правила, і замість труб турецька компанія стала виробляти газові балони. Позитивні відгуки про компанію Атікер дуже швидко розходилися, зростала клієнтська база, разом із популярністю альтернативного виду палива. Трохи пізніше Atiker почав виробляти практично всі комплектуючі сучасного ГБО.

Наразі Atiker виробляє повний спектр газобалонного обладнання, газових редукторів, фільтрів, інжекторних систем, мультиклапанів, різної електроніки, газових форсунок, а також балонів для пропану і метану. На сьогоднішній день Атікер займає одну з лідируючих позицій у сфері газового обладнання для скрапленого нафтового газу (LPG), а також природного газу (CNG).

Продукція Atiker у широкому асортименті експортується в більш ніж 40 країн. Високий попит пояснюється гідною якістю і співвідношенням ціни та якості. Газобалонне обладнання Atiker відповідає таким сертифікатам якості: ISO 9001, ISO 50001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 10002. Продукція Атікер дає змогу зібрати повноцінний комплект ГБО для встановлення на будь-який двигун.

Відмінні риси ГБО Atiker:

  • Зручний і зрозумілий монтаж;
  • Легке та доступне налаштування системи;
  • Широкий вибір різноманітних комплектуючих;
  • Велика кількість ремкомплектів та запчастин;
  • Прийнятна вартість та висока якість;
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: