Виробник ГБО Tomasetto (Томасетто)

virobnik-gbo-tomasetto-tomasetto

Історія компанії

Компанія Tomasetto Achille Spa (Італія) з’явилася на ринку ГБО більше 30 років тому, правильний підхід і чітко поставлені цілі – дозволили їй зайняти почесне місце в десятці лідерів серед світових виробників газового обладнання для автомобілів.

Томасетто не тільки продає, а й займається розробкою газобалонного обладнання, яке успішно імпортують у багато країн світу, зокрема Росію та Україну. Установники ГБО добре знайомі з цим виробником, відгуки тільки позитивні, а встановлення компонентів не викликає ніяких складнощів. Tomasetto Achille Spa спеціалізуються на виробництві газових редукторів, мультиклапанів, а також газових клапанів і не тільки.

Довіра до “італійців” цілком виправдана, оскільки перші автомобілі з ГБО з’явилися саме в Італії в далеких 40-х роках. Тому не дивно, що більшість високоякісного газобалонного обладнання родом саме з Італії, LOVATO, A.E.B, Landi Renzo, Bigas – все це італійські виробники газового обладнання. Сучасні розробки та обладнання Tomasetto повністю відповідає всім вимогам норм ЄВРО-4. Автомобілісти, які встановили собі ГБО Томасетто, відзначають невибагливість обладнання цієї марки, неякісний газ, якого в наших краях достатньо, – не перешкода для правильної роботи двигуна. Крім того, суворі зими і несприятливий клімат також жодним чином не позначаться на продуктивності вашого автомобіля.

Продукція компанії

Продукція та процес виробництва, постійно вдосконалюються, клієнти компанії відзначають гнучкість системи оплати, а також чудову тех. підтримку. На сьогоднішній день Tomasetto Achille Spa є одним з найуспішніших виробників ГБО виконаного за LPG-технологією.

З метою поліпшення якості продукції, Tomasetto ввела власну систему якості продукції, а також стала регулярно випробовувати газобалонне обладнання власного виробництва. Продукція цієї компанії піддається суворому контролю, всіляким тестам, а виробництво налагоджено як в ручному, так і механічному режимі. Остаточна інспекція продукції від початку і до етапу пакування жорстко контролюється аж до поставки і зв’язку з покупцями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: