ГБОшник – сайт про газобалонне обладнання
Виробники ГБО

AEB (АЕБ)

Виробник ГБО AEB

Компанія AEB (Італія) має велику історію, тому що займається виробництвом ГБО понад 30 років. Виробництво газового обладнання було налагоджено ще в далекому 1984 році в місті Кавріаго, за ці роки АЄБ здобула повагу Європи, а також накопичила великий досвід у галузі ГБО . AEB спеціалізується на виробництві унікальних електронних пристроїв для переобладнання автомобілів на газ.Багаторічний досвід та власні напрацювання АЕБ дозволили досягти зниження витрати палива при одночасному підвищенні продуктивності, що вигідно не лише з фінансової точки зору, а й з погляду екології. Компанія AEB отримала визнання світових компаній, що спеціалізуються на стандартології та видачі сертифікатів якості, а саме: UNI EN ISO 9001 Vision 2000 та ISO TS 16949.

На сьогоднішній день AEB є технологічним новатором у галузі електроніки для альтернативних видів палива. В асортименті продукції АЕВ є варіатори випередження запалення, популярні сьогодні, які італійська компанія стала виробляти першою. Також цій компанії належить винахід першого процесора для інжекторного ГБО , який перевернув весь ринок газової продукції “з ніг на голову”. Крім цього, АЕБ займається виробництвом перемикачів, емуляторів, датчиків, систем зворотного зв’язку, а також комплектів для послідовного впорскування і не тільки…

Головними козирями компанії AEB є постійне вдосконалення, а також висока якість, яка досягається шляхом впровадження високих технологій та строго контролю на етапах виробництва продукції. Перед відправкою товару споживачеві, вся продукція тестується та ретельно перевіряється.

Основні переваги компанії АЕБ:
Постійне вдосконалення процесу виробництва;
Власні інноваційні розробки, здатні конкурувати з іншими провідними виробниками ГБО ;
Гарантія найвищої якості продукції;
Прийнятна ціна ГБО від AEB;
Широкий асортимент продукції під різні типи двигунів і газобалонних систем.
Рекомендуємо подивитися відео про те, як працює компанія AEB:

Також буде корисним

Atiker (Атікер)

Олег Якіменко
2 роки потому

Digitronic (Діджітронік)

Олег Якіменко
2 роки потому

Bigas (Бігас)

Олег Якіменко
2 роки потому
Exit mobile version