ГБОшник – сайт про газобалонне обладнання
Виробники ГБО

Atiker (Атікер)

Atiker (Атікер)

Компанія Atiker (Атікер) була заснована Мехмет Алі Атікер в 1970 році в м. Конья (Туреччина). Головним продуктом, виробленим на заводі Атікер на той час, були металеві труби, які використовувалися у спорудженні водяних свердловин, а також на бурових установках. Згодом ситуація кардинально змінилася, і замість труб Atiker став виробляти газобалонне обладнання у широкому асортименті.Ринок диктував свої правила, і замість труб турецька компанія почала виробляти газові балони . Позитивні відгуки компанії Атікер дуже швидко розходилися, росла клієнтська база, разом з популярністю альтернативного виду палива. Трохи згодом Atiker почав виробляти практично всі комплектуючі сучасного ГБО .

На даний момент Atiker виробляє повний спектр газобалонного обладнання, газових редукторів, фільтрів, інжекторних систем, мультиклапанів, різної електроніки, газових форсунок , а також балонів для пропану та метану . На сьогоднішній день Атікер займає одну з провідних позицій у сфері газового обладнання для скрапленого нафтового газу (LPG), а також природного газу (CNG) .

Продукція Atiker у широкому асортименті експортується до більш ніж 40 країн. Високий попит пояснюється гідною якістю та співвідношенням ціни та якості. Газобалонне обладнання Atiker відповідає наступним сертифікатам якостей: ISO 9001, ISO 50001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 10002. Продукція Атікер дозволяє зібрати повноцінний комплект ГБО для встановлення на будь-який двигун.

Відмінні риси ГБО Atiker:

Також буде корисним

Autogaz Centrum “ZENIT” (Автогаз Центрум “Зеніт”)

Олег Якіменко
2 роки потому

Bigas (Бігас)

Олег Якіменко
2 роки потому

Digitronic (Діджітронік)

Олег Якіменко
2 роки потому
Exit mobile version