Trending News
Виробники ГБО

Bigas (Бігас) 

Італійська компанія Bigas (Bigas International Autogas Systems Srl) була заснована у 1968 році у невеликому містечку Каленцано (Флоренція). Через 10 років після заснування “Бігас” починає інтенсивно нарощувати обороти у галузі виробництва ГБО-компонентів та комплектуючих.

Bigas (Бигас)

Основний напрямок Bigas – газобалонне обладнання, а також готові комплекти для переобладнання автомобілів на альтернативний вид палива ( LPG та CNG ). У 2000 році компанія збільшує кількість філій по всьому світу і веде активну торгівлю газовими складовими за кордоном та в Італії.

Головним завданням компанії Bigas є розробка та виробництво інноваційних рішень у галузі альтернативних джерел енергії з низьким рівнем забруднення навколишнього середовища.

Продукція Bigas – це висока італійська якість. ГБО “Бігас” дуже славиться серед установників, які відзначають простоту монтажу та відсутність необхідності калібрування газових форсунок . Більше того, весь процес автокалібрування газового ЕБУ займає трохи більше 20 хвилин. Після завершення автоматичного калібрування автомобіль повністю готовий до повноцінної експлуатації, без необхідності проводити додаткову корекцію картки упорскування в ручному режимі.

На сьогоднішній день “Бігас” виробляє: газові редуктори ( метан і пропан-бутан ) та ремкомплекти для них, газові форсунки , електроклапани бензину та мультиклапани . У компанії задіяно понад 1000 осіб по всьому світу, які працюють у більш ніж 140 філіях та дилерських точках, розкиданих по всій земній кулі.

Також буде корисним

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені *