Trending News
Виробники ГБО

BRC (Бі-єр-сі) 

Компанія MTMSrl (Італія) є власником торгової марки BRC Gas Equipment,  центральний офіс якої розташований у Кераско (Cherasco – CN). На ринок ГБО Бренд BRC вийшов ще далекого 1972 року.

BRC (Бієрсі)За багато десятиліть плідної роботи газобалонне обладнання BRC стає одним з найкращих та найбільш затребуваних на ринку ГБО та в усьому світі.2002 був ознаменований возз’єднанням двох компаній – М.Т.М. та IMPCO, внаслідок чого MTMSrl BRC Gas Equipment стала найбільшою компанією у світі, яка виробляє комплектуючі для альтернативних видів палива. BRC, як і багато авторитетних компаній, приділяє велику увагу тестуванню та випробуванню власних продуктів. Тому у численних сертифікованих центрах відбувається випробування обладнання, а також автомобілів, на які було встановлено ГБО BRC протягом 100 000 км, лише після цього обладнання допускається до продажу. Компанія “Бієрсі” займається також встановленням власних комплектів газобалонного обладнання в найбільшому монтажному центрі.

BRC (Бі-єр-сі)

BRC Gas Equipment є єдиною компанією у Світі, яка має власні конвертаційні центри, в яких на конвеєрі відбувається переобладнання нових автомобілів (~5 000 авто на місяць). У майбутньому компанія планує збільшити цю цифру до 15000 одиниць за рахунок відкриття нових центрів у Польщі та Італії. BRC співпрацює з найбільшими автомобільними брендами, серед яких концерни: Hyundai-KIA, Ford, PSA Peugeot Citroen, компанії Land Rover, Chevrolet, Mercedes, Mitsubishi, Jaguar, Subaru, Volkswagen, Toyota, а також вітчизняні виробники: VAZ і GAZ.

Що робить BRC?

MTMSrl BRC Gas Equipment займається виробництвом широкого спектру систем для адаптації моторів на роботу на зрідженому нафтовому газі та метані. Серед комплектуючих BRC можна підібрати на будь-який смак, від найпростіших карбюраторних систем до складніших систем категорії Euro IV, з функцією діагностики OBD . Вся продукція BRC відповідає стандартам якості (UNI EN ISO 9001:2000), а також сертифікатам (R67-01, R110 та ISO 15500). Крім того, ГБО BRC відповідає європейським стандартам шкідливих виділень (Euro III та Euro IV).

Секрет успіху BRC обумовлений правильною політикою, яка базується на найсуворішому контролі виробництва, постійній роботі над новими проектами, високому рівні кваліфікації персоналу, а також високоякісних матеріалах, які використовуються у виробництві комплектуючих ГБО BRC.

Підсумуємо

Компанія BRC – найбільший виробник ГБО та світовий лідер у даній галузі. Газове обладнання BRC встановлює понад 15 світових автовиробників на свої автомобілі вже на конвеєрі. BRC – це висока якість та надійність, гарантія якості продукції (2 роки або 150 тис. км. пробігу від виробника), безвідмовна робота протягом 500 тис. км. пробігу, а також максимально безпечне та економічне ГБО.

Також буде корисним

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені *