Trending News
Виробники ГБО

Autogaz Centrum “ZENIT” (Автогаз Центрум “Зеніт”) 

Компанія Autogaz Centrum (AGC “ZENIT”) заснована понад 20 років тому у Польщі. З самого початку свого існування AGC співпрацювала з італійським виробником газобалонного обладнання, який на той момент уже мав багаторічний досвід на ринку ГБО.

Autogaz Centrum "ZENIT" (Автогаз Центрум "Зеніт")

Тісна співпраця з італійцями позитивно вплинула на становлення компанії AGC, а також стала фундаментом для створення власної лінійки якісного газового обладнання. Через деякий час ” Автогаз Центрум ” відкриває власну лабораторію, в якій розпочинаються розробки по роботі над новими ідеями та впровадження інноваційних технологій. Водночас AGC починає співпрацювати з аналогічними компаніями Польщі, що дозволяє відкрити нові кордони та отримати нові можливості.

Співпраця Autogaz Centrum з компанією Autronik , яка до 2000 року була відома як лідер виробництва електронних систем, дала хороший результат у вигляді розробки власних рішень, що дозволяють здешевити собівартість електронних систем упорскування. Серйозний контроль якості виробленої продукції на всіх етапах дозволило домогтися визнання клієнтів, які за осудну вартість отримували надійне обладнання та запоруку безперебійної роботи протягом усього терміну експлуатації.

Багаторічні розробки та науково-виробнича діяльність у галузі газового обладнання дали свої плоди, на ринку ГБО з’явилися такі системи упорскування як: Zenit PRO , Zenit PRO OBD , а також Zenit-Compact . Ці системи хороші, відомі як у нас, так і по всьому світу, у більш ніж 30 країнах дане обладнання успішно встановлюється на автомобілі, при цьому встановлюють надійність, високу функціональність, а також безвідмовність у роботі.

Лінійка ГБО Zenit одна з останніх та найбільш успішних та відомих розробок компанії Autogaz Centrum. Відгуки про ГБО Zenit PRO в основному позитивні, що встановлюють надійність та економічність системи. Важливим аргументом на користь ГБО «Зеніт» є абсолютна сумісність обладнання як з новими, так і старішими моделями автомобілів. Крім того, цінова політика компанії реалізована таким чином, що купуючи продукцію AGC, ви отримуєте високу якість за відносно невеликі гроші. Також не можна не відзначити такий важливий момент, як ремонтопридатність, всі комплектуючі ГБО Zenit  підлягають ремонту, що дуже зручно та вигідно з фінансової точки зору.

Також буде корисним

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені *